Jump to content
keyboard_arrow_down
account_circle Sign In

Sign In

person_add Sign Up
Sign in to follow this  
pit1cuts.w0w

[Cerere] Co-Fondator

Recommended Posts

1. Numele tau :Timotei
  2. Nick pe server : oCrazyBoy
  3. Cati ani ai ? :14 fac în 18.
  4. Steam ON/OFF :ON.
  5. Cat la % stii comenzi amxx ? :100%
  6. Adresa (yahoo or gmail) de contact :timomesaros66@gmail.com sau Steam mi-l știi tu.
  7. Poti ajuta serverul cu donatii ? : Da.
  8. Link cu orele de pe gametracker :N-am ore dar fac că n-am avut timp.
  9. Ai citit regulamentul ? :E cam același de pe alte sv și știu regulamentele... deci Da.

Acceptat că helper, mă anunți dacă îți convine prin un reply in acest topic . (Te-am întrebat pentru că nu e frumos să-ți dau helper tu făcând cerere de co-fondator poate helperu nu-ți place. Server-ul este în creștere și avem nevoie de admin dacă aveai bunul simt sa faci o cerere de grad în limita bunului simț îți dădeam un grad mai maricel)

Nu se da co-fondator gratis (nu mă încălzește sa aud că donezi că să-ți dau co-fondator)

Și regulamentul îl citești sau respins nu mă iei că sunt că altele.

(E destul de urât sa ceri co-fondator poate că te cunosc știu că ești bun am jucat împreună dar nu îți cunosc cunoștințele în amx și în primul rând nu se da acest grad free)

Ai la dispoziție 24h începând de la data : 28.06.2019 | ora : 22:17    Până pe data : 29.06.2019 | ora : 23:17. (Asta sa vedem cat de activ ești pe forum)

Mr , nu stau degeaba pe forum doar dacă sunt topicuri sau una alta , de ce să nu să dea Co-Fondator  dacă pot face o treabă ca și fondatorul ? Îți trebuie neapărat bani ? Și nu te aburesc joc mentin și am donat 55€ momentan iar eu am iteme de 100 € + .

4 hours ago, pit1cuts.w0w said:

Mr , nu stau degeaba pe forum doar dacă sunt topicuri sau una alta , de ce să nu să dea Co-Fondator  dacă pot face o treabă ca și fondatorul ? Îți trebuie neapărat bani ? Și nu te aburesc joc mentin și am donat 55€ momentan iar eu am iteme de 100 € +.

Nu mi-ai răspuns la nmk din întrebări.

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this